8.2 Dnes upraveny trasy na Hliňáku na bruslení a klasiku. Na Čermnou je projetý malý a velký okruh.Sněhové podmínky na kopcích v okolí Hostinného jsou stále dobré. Okruh pod Mackrábem není možné momentálně udržovat technikou.
více informací »

Detailní předpověď naleznete
na www.meteopress.cz

"Poslední mazání Špindlerovka-Hoffmanky" v sobotu 5.4.08

Pozvánka oddílu SKI-Rudník na naši společnou a zřejmě už poslední lyžařskou akci v této sezóně :
"Jako každý rok, tak i letos v sobotu 5.4.2008 pořádá TJ-Ski Rudník ukončení lyžařské sezóny "Posledním mazáním". Akce je určena i pro lyžařskou veřejnost a děti s doprovodem rodičů. Účast každého je na vlastní nebezpečí. Odvoz je zajištěny mimolinkovým autobusem.
Místa nástupů :  8:00 Rudník, pošta, 8:05 Rudník, zdrav.středisko, 8:10 Rudník, Terezín u prodejny, 8:30 Hostinné, autobusové nádraží, 8:50 Vrchlabí, autobus.nádraží. Jiná místa nástupů hlaste do 3.4.2008 na tel. 777 856 656. Cena jízdného na Špindlerovku je 50 Kč.
V případě více zájemců z Černého Dolu, autobus zajistí i jejich odvoz, místo nástupu je na náměstí v Černém Dole.
Lyžařská trasa :  Špindlerovka - Luční bouda - Výrovka - Buffet - Liščí hora - Pražská bouda - Černá hora - Hoffmanova bouda, restaurace = cíl přejezdu. Zde zajištěno posezení na sále.
Mezi 18-19 hod. odjíždí od Hoffmanovy boudy autobus směr Černý Důl, Rudník, Hostinné, kde je konečná. Jízdné dobrovolné (míněno asi ještě jedno placení při cestě zátky).
Zájemci o toto lyžařské setkání, potvrďte svoji účast s počtem účastníků na taclik.j@tiscali.cz nebo tel. 777 856 656.
V případě velmi nepříznivého počasí se akce ruší. "
Členové našeho oddílu SKI-Hostinné, nahlaste svoji účast v nabídce "Fórum" těchto stránek, nebo na adrese pichlzd@seznam.cz nebo na tel. 605 316 231 podáme přihlášku společně. Bylo by možné přijít k autobuse "nablind", ale je namístě vůči pořadatelům, nahlásit alespoň přibližný počet a také pro jistotu, jestli vůbec někdo pojede.


© 2008 SkiHostinne.cz
živý plot